Meble Tapicerowane

Meble tapicerowane

Każdy etap produkcji naszych mebli jest przeprowadzany niezwykle szczegółowo i z najwyższą precyzją, przy zastosowaniu nowoczesnych maszyn. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie.

Wykwalifikowany zespół specjalistów począwszy od momentu zamówienia przez Państwa konkretnego modelu mebla, aż do chwili ich dostarczenia, czuwa, aby wszystko przebiegło zgodnie z przyjętymi normami. Powstawanie wzorów mebli rozpoczyna się poprzez proces projektu, następnie skonstruowania solidnego, odpornego, drewnianego stelaża, który zapewni całości odpowiednią stabilizację i kształt.

Kolejnym etapem jest wypełnienie w postaci najwyższej klasy gąbek poliuretanowych i klejenie ich, a także zamontowanie wkładów bonelowych, które gwarantują sprężystość i wygodę.

Następnie mebel jest obijany jednym z wielu dostępnych wysokiej klasy materiałów w pracowni tapicerskiej, gdzie idealnie dopracowany zostaje każdy szew.

Końcowym etapem jest dokładne spasowanie każdego elementu, Kontakt z klientem i ustalenie terminu dostawy mebli do Państwa

Więcej w tej kategorii: « Produkcja Własna Materace »

Kontakt MOBILNY

Kors Meble 
Jerzy Korszaczuk
 
Jana Pawła II 6 
17-100 Bielsk Podlaski
 
Tel: 85 730 29 51
Kom: 607 265 405