Łóżka

einser

einser

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam eleifend eleifend adipiscing.

URL strony: http://www.gavick.com

Zabudowy

Wykonujemy szafy wnękowe i garderoby wyposażone w drzwi przesuwne, posiadamy w ofercie szafy proste oraz szafy ze skosem które pozwalają wykorzystać każda wolna przestrzeń. Produkujemy meble nowoczesne oraz meble tradycyjne, meble do kuchni oraz meble do pokoju, które niezależnie od stylu cechuje najwyższa jakość wykonania. Nasze produkty dopasowujemy do każdego miejsca i indywidualnych potrzeb klienta – biuro, recepcja, gabinet lekarski, sklep czy stoisko handlowe to miejsca które możemy zaadaptować zgodnie z Państwa sugestiami. Na zamówienie zrobimy dla państwa meble do łazienki lub meble do sypialni, gwarantując, że nasz produkt będzie służył Państwu długie lata. Oferujemy bezpłatny dojazdy pomiar i wycenę.  Dojazd poza terenem miasta Bielsk Podlaski uzgadniamy indywidualnie z każdym klientem. 

Czytaj dalej...

Łóżka

 Nasze solidne i wygodne łoża małżeńskie w różnych stylach zapewnią ci wygodę i jakość, dzięki którym zawsze będziesz budzić się wypoczęty i uśmiechnięty. Materace naszej produkcji są wytrzymałe i wygodne na których będziesz spał wygodnie przez wiele lat. Robimy łóżka o różnych wymiarach, kolorystyce i wymaganiach klienta.

Czytaj dalej...

Meble tapicerowane

Każdy etap produkcji naszych mebli jest przeprowadzany niezwykle szczegółowo i z najwyższą precyzją, przy zastosowaniu nowoczesnych maszyn. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie.

Wykwalifikowany zespół specjalistów począwszy od momentu zamówienia przez Państwa konkretnego modelu mebla, aż do chwili ich dostarczenia, czuwa, aby wszystko przebiegło zgodnie z przyjętymi normami. Powstawanie wzorów mebli rozpoczyna się poprzez proces projektu, następnie skonstruowania solidnego, odpornego, drewnianego stelaża, który zapewni całości odpowiednią stabilizację i kształt.

Kolejnym etapem jest wypełnienie w postaci najwyższej klasy gąbek poliuretanowych i klejenie ich, a także zamontowanie wkładów bonelowych, które gwarantują sprężystość i wygodę.

Następnie mebel jest obijany jednym z wielu dostępnych wysokiej klasy materiałów w pracowni tapicerskiej, gdzie idealnie dopracowany zostaje każdy szew.

Końcowym etapem jest dokładne spasowanie każdego elementu, Kontakt z klientem i ustalenie terminu dostawy mebli do Państwa

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Kontakt MOBILNY

Kors Meble 
Jerzy Korszaczuk
 
Jana Pawła II 6 
17-100 Bielsk Podlaski
 
Tel: 85 730 29 51
Kom: 607 265 405